Pierwsze spotkanie przedsiębiorców w ramach cyklu "Chorzowskie Spotkania z Funduszami" - 11 czerwca 2015 r.

 

 cp

 een

 Fundusz Górnośląski Logo

logo komisji e

Centrum Przedsiębiorczości we współpracy z Enterprice Europe Network Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach zaprasza Przedsiębiorców na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych „Chorzowskie spotkania z Funduszami” dotyczące możliwości uzyskania wsparcia ze środków krajowych, regionalnych czy wspólnotowych.

Pierwsze spotkanie pt.: „Od pomysłu do rynku – wsparcie projektów B+R i innowacji w perspektywie UE 2014- 2020” odbędzie się dnia 11 czerwca 2015r. w Chorzowie w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Targowa 5 w godzinach od 13:00 do 15:00.

Podczas spotkania zaprezentowane będą możliwości oraz zasady pozyskiwania wsparcia, uzupełnione przykładami dobrych praktyk projektów, które uzyskały wsparcie w latach 2007-2013, obejmujące:

ü  Badania, rozwój i innowacje wsparcie na poziomie regionalnym - Regionalny Program Operacyjnym Województwa Śląskiego 2014 – 2020;

ü  Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa i wdrożeń na poziomie krajowym – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 – 2020;

ü  Wspieranie projektów badawczych i generowania innowacji na poziomie wspólnotowym – Program Horyzont2020;

ü  Ochrona praw własności intelektualnej;

Cykl spotkań „Chorzowskie spotkania z funduszami” kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoją firmę z funduszy unijnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

lub pod nr telefonu 516 071 973

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (B+R_zgłoszenie.doc)B+R_zgłoszenie.doc 136 kB

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009