Eventy

Siedziba Centrum Przedsiębiorczości mieści się na terenie Śląskiego Centrum Targowego (byłe tereny Międzynarodowych Targów Katowickich) a tym samym dysponuje profesjonalną infrastrukturą targową taką jak hale targowe, sale konferencyjne oraz tereny zewnętrzne idealnie nadające się pod organizację imprez plenerowych, koncertów czy eventów. Doskonała lokalizacja w samym centrum aglomeracji śląskiej, bliskie sąsiedztwo Parku Śląskiego, idealna sieć komunikacji oraz posiadana infrastruktura sprawiają, że jest to miejsce stworzone do organizacji imprez targowych.


Gwarantujemy naszym klientom pomoc w planowaniu programów imprez, informację o usługach dostępnych na terenie Parku Śląskiego, a także  atrakcyjne ceny biletów wstępu na parkowe atrakcje. Zapewniamy również profesjonalną organizację, atrakcyjną oprawę artystyczną oraz kompleksową obsługę gastronomiczną.

 

Centrum Przedsiębiorczości to 22 hektarowy kompleks biznesowo – rekreacyjny usytuowany na granicy trzech miast : Katowic, Chorzowa oraz Siemianowic Śląskich. Teren jest ogrodzony, chroniony i przystosowany do organizacji dużych imprez targowych, plenerowych, eventów oraz konferencji. Dysponujemy 910 dozorowanymi miejscami parkingowymi rozlokowanymi na całej powierzchni rekreacyjnego kompleksu. Dodatkowo oferujemy: wynajem sceny, nagłośnienia, dmuchańców oraz sprzętu rekreacyjnego.

Do dyspozycji Klientów pozostają:

  • Hala targowo-wystawowa o pow. 4400 m²
  • Trzy sale konferencyjne:
    • Sala Afrykańska o powierzchni 270 m², z dostępem światła dziennego jest idealnym miejscem na konferencje, bankiety czy przyjęcia weselne. Sala wyposażona jest w rzutniki multimedialne, sprzęt audio-wizualny, nagłośnienie i klimatyzację. Przed Salą znajduje się wielofunkcyjne foyer o powierzchni 100 metrów kwadratowych, który doskonale nadaje się do zorganizowania przerw kawowych, koktajli czy wystaw.
    • Sala Austriacka o powierzchni 135 m² na 100 osób w ustawieniu teatralnym lub 80 w ustawieniu bankietowym. Salę można dostosować do potrzeb imprez o rozmaitym charakterze: uroczystych kolacji, eleganckiej imprezy wprowadzającej produkt na rynek czy konferencji prasowej.
    • Sala Moskiewska o powierzchni 48 m² stanowi doskonałą oprawę dla mniejszych spotkań biznesowych, prywatnych przyjęć i eleganckich bankietów na 40 osób w ustawieniu teatralnym, bądź 30 w ustawieniu bankietowym

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o Kontakt pod numerami telefonów:

  • tel.: 32 254 61 80
  • mobile: +48 508 509 334

 

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009