Za nami Silesia Business Roadshow

 

Motywacyjne spotkanie z inspirującą postacią śląskiego biznesu oraz praktyczna dawka wiedzy na temat przywództwa w małej firmie. Tak w skrócie podsumować można wydarzenie inaugurujące Program „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście” , które odbyło się 17 lutego w Chorzowie.

W spotkaniu zorganizowanym przez Forum Młodych Przedsiębiorców przy Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Centrum przedsiębiorczości w Chorzowie wzięli udział młodzi przedsiębiorcy oraz osoby zamierzające rozpocząć własną działalność gospodarczą.

 

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl wydarzeń inaugurujących II edycję Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’. Chorzów to drugi przystanek na mapie Roadshow. Młodzi Przedsiębiorcy spotkali się z Janem Usarkiem, założyciele firmy UMEX od 40 lat prowadzący przedsiębiorstwo w branży kowalstwa artystycznego, który podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem. Podczas swojego wystąpienia zwracał uwagę na porażki i błędy, z których umiejętnie wyciągnięte wnioski stanowią największą wartość dla przedsiębiorcy. „Wiara góry przenosi. Jeśli uwierzysz w to że możesz – spełni się to. To jest pasja.” – mówił Usarek podkreślając, że najważniejsze są marzenia i wytrwałość w dążeniu to nich, a pieniądze są tylko sposobem ich realizacji.

Kolejnym punktem programu dnia był warsztat eksperta Programu pn. „Przywództwo. Kiedy bycie menadżerem już nie wystarcza”. O tym, co oznacza bycia liderem oraz skutecznym przywództwie opowiedział Grzegorz Kurzyp, dyrektor zarządzający Elamed Media Group.

 

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009