Za nami Silesia Business Roadshow

 

Motywacyjne spotkanie z inspirującą postacią śląskiego biznesu oraz praktyczna dawka wiedzy na temat przywództwa w małej firmie. Tak w skrócie podsumować można wydarzenie inaugurujące Program „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście” , które odbyło się 17 lutego w Chorzowie.

W spotkaniu zorganizowanym przez Forum Młodych Przedsiębiorców przy Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Centrum przedsiębiorczości w Chorzowie wzięli udział młodzi przedsiębiorcy oraz osoby zamierzające rozpocząć własną działalność gospodarczą.

 

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl wydarzeń inaugurujących II edycję Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’. Chorzów to drugi przystanek na mapie Roadshow. Młodzi Przedsiębiorcy spotkali się z Janem Usarkiem, założyciele firmy UMEX od 40 lat prowadzący przedsiębiorstwo w branży kowalstwa artystycznego, który podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem. Podczas swojego wystąpienia zwracał uwagę na porażki i błędy, z których umiejętnie wyciągnięte wnioski stanowią największą wartość dla przedsiębiorcy. „Wiara góry przenosi. Jeśli uwierzysz w to że możesz – spełni się to. To jest pasja.” – mówił Usarek podkreślając, że najważniejsze są marzenia i wytrwałość w dążeniu to nich, a pieniądze są tylko sposobem ich realizacji.

Kolejnym punktem programu dnia był warsztat eksperta Programu pn. „Przywództwo. Kiedy bycie menadżerem już nie wystarcza”. O tym, co oznacza bycia liderem oraz skutecznym przywództwie opowiedział Grzegorz Kurzyp, dyrektor zarządzający Elamed Media Group.

 

Herb Miasta Chorzów

katalog-biznesu-logo

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009