Silesia Business Roadshow rusza w połowie lutego!

 

Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zapraszają młodych przedsiębiorców do 35 roku życia oraz do udziału w wydarzeniu w ramach Silesia Business Roadshow. Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2015 roku w Hotelu Focus w Chorzowie.

 

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl spotkań inaugurujących II edycję Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’. Wydarzenia odbędą się między 16 a 20 lutym kolejno w pięciu śląskich miastach: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu z finałem w Katowicach. W ramach roadshow Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w praktycznym warsztacie Eksperta Programu oraz spotkają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.

Podczas spotkania w Chorzowie uczestnicy spotkają się z Janem Usarkiem, założycielem firmy UMEX, który podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu z młodymi ludźmi, którzy dopiero planują założenie własnej działalności gospodarczej. Następnie odbędzie się warsztat Eksperta Programu „Młody Przedsiębiorca…” – Grzegorza Kurzypa, Prezesa Zarządu firmy Elamed Media Group, który opowie o roli przywództwa w zarządzaniu firmą.

To już druga odsłona Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’ autorstwa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W kolejnych miesiącach Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w tradycyjnych spotkaniach w ramach cyklu „Mała Firma - ALL INLUCISVE”. Tematyka zeszłorocznej edycji, która obejmowała 6 obszarów wiedzy (zarządzanie zespołem, marketing i nowe media, prawo, podatki, finanse, sprzedaż) została poszerzona o przywództwo oraz PR. Program został objęty między innymi Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Chorzów, Pana Andrzeja Kotali.

Udział jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie Programu: www.mlodyprzedsiebiorca.org. Więcej informacji także na fan page’u Programu: https://www.facebook.com/przedsiebiorcy.

Plan Silesia Business Roadshow w Chorzowie:

09:30 - 10:00 – Rejestracja

10.00 - 11.00 – Spotkanie z Janem Usarkiem, założycielem firmy UMEX

11.30 - 12.00 – Przerwa kawowa

12.00 - 13.30 – Warsztat Eksperta Programu „Przywództwo. Kiedy bycie menadżerem już nie wystarcza” - Grzegorz Kurzyp, Prezes Zarządu Elamed Media Group

13.30 – Lunch

W celu zgłoszenia swojego udziału, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/SBR_Chorzow do dnia 14 lutego br.

Szczegółowe informacje na stronie Programu: www.mlodyprzedsiebiorca.org

Lub pod numerem tel.: +48 32 254 61 80

Liczba miejsc ograniczona !!

 

 

Herb Miasta Chorzów

katalog-biznesu-logo

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009