Silesia Business Roadshow rusza w połowie lutego!

 

Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zapraszają młodych przedsiębiorców do 35 roku życia oraz do udziału w wydarzeniu w ramach Silesia Business Roadshow. Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2015 roku w Hotelu Focus w Chorzowie.

 

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl spotkań inaugurujących II edycję Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’. Wydarzenia odbędą się między 16 a 20 lutym kolejno w pięciu śląskich miastach: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu z finałem w Katowicach. W ramach roadshow Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w praktycznym warsztacie Eksperta Programu oraz spotkają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.

Podczas spotkania w Chorzowie uczestnicy spotkają się z Janem Usarkiem, założycielem firmy UMEX, który podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu z młodymi ludźmi, którzy dopiero planują założenie własnej działalności gospodarczej. Następnie odbędzie się warsztat Eksperta Programu „Młody Przedsiębiorca…” – Grzegorza Kurzypa, Prezesa Zarządu firmy Elamed Media Group, który opowie o roli przywództwa w zarządzaniu firmą.

To już druga odsłona Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’ autorstwa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W kolejnych miesiącach Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w tradycyjnych spotkaniach w ramach cyklu „Mała Firma - ALL INLUCISVE”. Tematyka zeszłorocznej edycji, która obejmowała 6 obszarów wiedzy (zarządzanie zespołem, marketing i nowe media, prawo, podatki, finanse, sprzedaż) została poszerzona o przywództwo oraz PR. Program został objęty między innymi Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Chorzów, Pana Andrzeja Kotali.

Udział jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie Programu: www.mlodyprzedsiebiorca.org. Więcej informacji także na fan page’u Programu: https://www.facebook.com/przedsiebiorcy.

Plan Silesia Business Roadshow w Chorzowie:

09:30 - 10:00 – Rejestracja

10.00 - 11.00 – Spotkanie z Janem Usarkiem, założycielem firmy UMEX

11.30 - 12.00 – Przerwa kawowa

12.00 - 13.30 – Warsztat Eksperta Programu „Przywództwo. Kiedy bycie menadżerem już nie wystarcza” - Grzegorz Kurzyp, Prezes Zarządu Elamed Media Group

13.30 – Lunch

W celu zgłoszenia swojego udziału, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/SBR_Chorzow do dnia 14 lutego br.

Szczegółowe informacje na stronie Programu: www.mlodyprzedsiebiorca.org

Lub pod numerem tel.: +48 32 254 61 80

Liczba miejsc ograniczona !!

 

 

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009