Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy

Tegoroczny chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy na ul. Jagiellońskiej w dniach 7-8 grudnia zapowiada się bardzo interesująco. Tym razem na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Poza kiermaszem produktów tradycyjnych, wśród których znajdą się wspaniałe miody, sery i wędliny, będzie można również wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję eventach.

 

Kiermasz rozpocznie się o godz. 11.00 i już od początku dzieci będą mogły brać udział w konkursach z nagrodami oraz zwiedzać arktyczną wioskę. Jej mieszkańcy zaproszą maluchy m.in. do udziału wyścigu polarników na nartach, przeprawie traperów przez krę oraz do biegów z bombkami. Gwiazdą pierwszego dnia imprezy będzie Joanna Bartel, która wystąpi o godz. 17.00. Po zakończeniu jej godzinnego występu, w magiczny świat przeniosą nas tancerze jedynego w Polsce Teatru Ognia. Oczywiście nie zabraknie również wspólnego kolędowania.

Kolejny dzień imprezy, upłynie nam przy smakowitych daniach Remigiusza Rączki, który przygotuje dla mieszkańców Chorzowa tradycyjne świąteczne potrawy. W międzyczasie odbędą się warsztaty rzeźbienia w lodzie połączone z wyjątkowym pokazem. Ponadto dzieci będą mogły odwiedzić zagrodę św. Mikołaja, w której pojawią się niespodziewani goście – legendarny Skarbnik i Diabeł Boruta. To jednak nie koniec atrakcji – w niedzielę spotkamy się z piłkarzami Ruchu Chorzów, którzy będą rozdawać klubowe gadżety i podpisywać świąteczne bombki.

 

 

plakat krzywe A2

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009