Spotkanie networkingowe 19 maja 2016 - Volvo Auto - Boss

.

Kto z nas nie chciał być jak Robert Kubica? Ile razy serce mocniej zabiło gdy mijał nas sportowy wóz? Jak bardzo jesteśmy uzależnieni od jazdy samochodem – czasem spokojnej a czasem z pazurem prędkości?

 

Jazda samochodem daje ogromną satysfakcję. Jednak żeby w 100% cieszyć się z jazdy musimy dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz możliwości finansowe.

Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie oraz VOLVO Auto - Boss zapraszamy na spotkanie networkingowe „Jazda biznesowa”, które odbędzie się 19 maja br. w godz. od 13:00 do 14:00 w salonie samochodowym VOLVO Auto – Boss w Chorzowie przy ul. DTŚ 51.

Podczas spotkania networkingowego w salonie Ford Volvo Auto – Boss Chorzów przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z najnowszymi i najciekawszymi modelami samochodów marki Volvo i Ford, idealnych zarówno dla menedżera jak i dla firmowych flot samochodowych. Spotkanie będzie również okazją, aby dowiedzieć się, jak w bezpieczny i tani sposób sfinansować zakup samochodu lub całej floty.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 18.05.2016r. pod numerem telefonu 32 254 61 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009