"Dinozaury na żywo" w Śląskim Centrum Targowym

7 kwietnia w Chorzowie otwarta zostanie wystawa "Dinozaury na żywo". Jak podają organizatorzy, na całym świecie zobaczyły ją już trzy miliony osób.

40 animatronicznych dinozaurów rzeczywistych rozmiarów będzie można oglądać na terenie Śląskiego Centrum Targowego, gdzie pozostaną przez ponad dwa miesiące. 

Repliki gadów prezentowane będą w skali 1:1 w scenerii pradawnych lasów przy wykorzystaniu specjalnych świetlnych i dźwiękowych efektów. - Większość eksponatów stanowią robotyczne okazy, które ryczą, ruszają ogonami i łapami oraz reagują na obecność człowieka, dzięki wyposażeniu w czujniki ruchu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy również specjalne atrakcje, takie jak przejażdżka na dinozaurze czy możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia - mówi Nestor Tazueco z organizującej wystawę spółki Ternum 

"Dinozaury na żywo" nie tylko dla 
dzieci

Na wystawie będzie można zobaczyć 40 pradawnych gadów, w tym pokaźnych rozmiarów roślinożernego Ceratopsa czy drapieżne Dilofozaury, których tropy znaleźć można również w Polsce w Górach Świętokrzyskich. Największym okazem będzie mierzący sześć metrów wysokości i 19 metrów długości Tyranozaur Rex.

Wystawa skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych fanów dinozaurów. Dodatkowo wszystkie informacje o pradawnych gadach będzie można znaleźć na tabletach. Oprócz tego do dyspozycji zwiedzających będą przewodnicy.

Bilety można kupić już teraz na www.dinozaurynazywo.pl, a od 
7 kwietnia także w kasach na miejscu wystawy, tj. na terenie Śląskiego Centrum Targowego, ul. Targowa 26, hala nr 3 w Chorzowie. Wystawa będzie otwarta codziennie od godz. 10 do 20 aż do 12 czerwca.

Cały tekst: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,19835110,dinozaury-naturalnych-rozmiarow-bedzie-mozna-ogladac-w-chorzowie.html#ixzz44MkhfEWw

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009