Chorzowski Przedsiębiorca Roku 2015

18 stycznia 2016 roku w Teatrze Rozrywki odbędzie się Gala Finałowa Konkursu "Chorzowski Przedsiębiorca Roku". Sukces czternastej edycji konkursu potwierdza, że chorzowska przedsiębiorczość trzyma stale wysoki poziom.

Cechą charakterystyczną konkursu, którego organizatorami są Centrum Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Chorzów, jest sposób wyboru lidera miejskiej przedsiębiorczości w danym roku - decydują sami klienci głosując na nominowane firmy w głosowaniu internetowym na chorzowskiej stronie Dziennika Zachodniego.

Kolejna edycja Konkursu pokazuje również, że coraz więcej chorzowskich firm odnosi spektakularne sukcesy i skutecznie konkuruje z potężnymi koncernami.

 - Z perpektywy lat wyraźnie widać postęp w działaniu rodzimego biznesu. Na co dzień przedsiębiorcy z naszego miasta udowadniają, że potrafią korzystać z instrumentów, jakie daje wolny rynek. Mam na myśli skuteczny i świadomy rozwój firm poprzez pozyskiwanie środków unijnych, funduszy strukturalnych i innych narzędzi dostępnych dzięki obecności naszego kraju w Unii Europejskiej - mówi Piotr Małecki, Prezes Zarządu Centrum Przedsiębiorczości.

Konkurs w zamierzeniu pomysłodawców miał pomóc przedsiębiorcom w szerszej promocji i utrwaleniu uznania wśród klientów. Z perpektywy 14 lat i 14 edycji konkursu widać, że się to udało!

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009