Chorzowskie Mistrzostwa Przedsiębiorczości - Eurobusiness już za nami...

 

30 listopada br. odbyła się pierwsza edycja Chorzowskich Mistrzostw Przedsiębiorczości – Eurobusiness, imprezy organizowanej przez Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Chorzów, Andrzeja Kotali.

 Jest nam niezwykle miło ogłosić, że zwycięzcą Chorzowskich Mistrzostw Przedsiębiorczości - Eurobusiness został Patryk Kulik, który podczas prawie dwugodzinnej rozgrywki zgromadził największy majątek - 13 725 $. Drugie miejsce zajął Szymon Stefański z majątkiem 8 950 $, natomiast trzecie miejsce przypadło Oliwii Stefańskiej, która inwestując i sprzedając z zyskiem swoje aktywa, zgromadziła 7 780 $. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za serce do rozgrywek i rozum podczas biznesowych targów.

Impreza adresowana była do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy poprzez zabawę mieli doskonałą okazję zapoznać się z zasadami działania wolnego rynku oraz regułami rządzącymi światem wielkiej finansjery. Młodzi chorzowianie uczyli się również, jak w rozsądny sposób dysponować środkami finansowymi oraz rozważnie z nich korzystać.

Kolejne edycje Chorzowskich Mistrzostw Przedsiębiorczości – Eurobusiness z całą pewnością będą realizowane w przyszłości - zapewnia Piotr Małecki, Prezes Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. – Sukces pierwszej edycji, ilość uczestników i niezwykle wysoki poziom gry potwierdzają, że ten sposób nauki przedsiębiorczości, poprzez grę i zabawę, sprawdza się najlepiej. Młodzież jest niezwykle chłonna na nowe doświadczenia, a kultowa już planszówka Eurobusiness pobudza ich zmysł przedsiębiorczości i biznesowe umiejętności graczy. Miejmy nadzieję, że dzięki dzisiejszemu doświadczeniu wyrośnie w Chorzowie nowe pokolenie ludzi przedsiębiorczych i gotowych do odważnych i śmiałych decyzji, tak potrzebnych w życiu gospodarczym, publicznym, jak i osobistym.

Organizator – Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie – pragnie złożyć serdecznie podziękowania za pomoc przy organizacji Mistrzostw firmie Labo Market Sp. z o.o. – producentowi gry Eurobusiness, fundatorowi nagród w konkursie, Urzędowi Miasta Chorzów, Chorzowskiemu Centrum Kultury, Chorzowskiej Strefie Wolontariatu oraz Górnośląskiemu Uniwersytetowi Trzeciego Wieku.

 

Herb Miasta Chorzów

katalog-biznesu-logo

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009