Chorzowskie Mistrzostwa Przedsiębiorczości - Eurobusiness już za nami...

 

30 listopada br. odbyła się pierwsza edycja Chorzowskich Mistrzostw Przedsiębiorczości – Eurobusiness, imprezy organizowanej przez Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Chorzów, Andrzeja Kotali.

 Jest nam niezwykle miło ogłosić, że zwycięzcą Chorzowskich Mistrzostw Przedsiębiorczości - Eurobusiness został Patryk Kulik, który podczas prawie dwugodzinnej rozgrywki zgromadził największy majątek - 13 725 $. Drugie miejsce zajął Szymon Stefański z majątkiem 8 950 $, natomiast trzecie miejsce przypadło Oliwii Stefańskiej, która inwestując i sprzedając z zyskiem swoje aktywa, zgromadziła 7 780 $. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za serce do rozgrywek i rozum podczas biznesowych targów.

Impreza adresowana była do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy poprzez zabawę mieli doskonałą okazję zapoznać się z zasadami działania wolnego rynku oraz regułami rządzącymi światem wielkiej finansjery. Młodzi chorzowianie uczyli się również, jak w rozsądny sposób dysponować środkami finansowymi oraz rozważnie z nich korzystać.

Kolejne edycje Chorzowskich Mistrzostw Przedsiębiorczości – Eurobusiness z całą pewnością będą realizowane w przyszłości - zapewnia Piotr Małecki, Prezes Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. – Sukces pierwszej edycji, ilość uczestników i niezwykle wysoki poziom gry potwierdzają, że ten sposób nauki przedsiębiorczości, poprzez grę i zabawę, sprawdza się najlepiej. Młodzież jest niezwykle chłonna na nowe doświadczenia, a kultowa już planszówka Eurobusiness pobudza ich zmysł przedsiębiorczości i biznesowe umiejętności graczy. Miejmy nadzieję, że dzięki dzisiejszemu doświadczeniu wyrośnie w Chorzowie nowe pokolenie ludzi przedsiębiorczych i gotowych do odważnych i śmiałych decyzji, tak potrzebnych w życiu gospodarczym, publicznym, jak i osobistym.

Organizator – Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie – pragnie złożyć serdecznie podziękowania za pomoc przy organizacji Mistrzostw firmie Labo Market Sp. z o.o. – producentowi gry Eurobusiness, fundatorowi nagród w konkursie, Urzędowi Miasta Chorzów, Chorzowskiemu Centrum Kultury, Chorzowskiej Strefie Wolontariatu oraz Górnośląskiemu Uniwersytetowi Trzeciego Wieku.

 

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009