I Turniej Squasha "Samorząd kontra Biznes" - podsumowanie

17 października br. odbył się I Turniej Squasha „Samorząd kontra Biznes”, którego organizatorami byli Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach. Areną zmagań dla kilkunastu przedstawicieli czołówki śląskich przedsiębiorstw i samorządów stała się squashownia OSiR „Skałka” przy al. Parkowej 15 w Świętochłowicach.

Celem Turnieju była promocja zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej, rywalizacji w duchu fair play oraz propagowanie squasha – dyscypliny sportu, która z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność w Polsce.

Współorganizowany przez nas Turniej, to nie tylko dynamiczne wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim impreza integrująca biznes z samorządem terytorialnym, podczas której obie strony mogą wypracować nowe rozwiązania służące rozwojowi przedsiębiorczości wśród mieszkańców śląskich miast.

Oficjalnego otwarcia Turnieju wspólnie dokonali Zastępca Prezydenta Świętochłowic, Pan Stanisław Korman, Prezes Zarządu Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Pan Piotr Małecki oraz Dyrektor OSiR „Skałka”, Pan Tomasz Sikorski.

Następnie uczestnicy przystąpili do rozgrywek, które wyłoniły zwycięzcę Turnieju.

Klasyfikacja generalna:

  1. Michał Melczyk – XENAKIS DEVELOPMENT
  2. Piotr Góralczyk – XENAKIS DEVELOPMENT
  3. Olgierd Cieślik – Platinum Estates Sp. z o.o.

Organizatorzy Turnieju szczególne podziękowania składają oficjalnym Partnerom Turnieju Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Świętochłowicach oraz Chorzowsko – Świętochłowickiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Chorzowie, bez wsparcia których nie udałoby się zorganizować imprezy.

 

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009