I Turniej Squasha "Samorząd kontra Biznes"

17 października br. od godz. 10:00 na kortach do squasha na terenie budynku wielofunkcyjnego OSiR „Skałka” w Świętochłowicach przy al. Parkowej 15 odbędzie się I Turniej Squasha „Samorząd kontra Biznes”.

Jest to już druga impreza współorganizowana przez Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie w kooperacji z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach.

Impreza adresowana jest do środowiska śląskich samorządowców oraz przedstawicieli lokalnego i regionalnego biznesu, a jej celem jest wspólna integracja w duchu zdrowej rywalizacji sportowej oraz promocja squasha – sportu cieszącego się z roku na rok coraz większą popularnością w naszym kraju.

Serdecznie zapraszamy chorzowskich samorządowców i biznesmenów do wzięcia udziału w Turnieju. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października drogą telefoniczną tel. 32 2455 900, kom. 500 071 691 lub drogą elektroniczną pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009