I Turniej Squasha Dziennikarzy "Na Skałce"

24 września na kortach squasha w pawilonie wielofunkcyjnym OSiR „Skałka” odbył się I Turniej Squasha Dziennikarzy „Na Skałce” organizowany przez OSiR „Skałka” wspólnie z Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie.

Otwarcia turnieju, a zarazem przywitania uczestników dokonał Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski w obecności Prezesa Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Pana Piotra Małeckiego oraz Dyrektora OSiR "Skałka", Pana Tomasza Sikorskiego po czym rozpoczęły się, jak szybko się okazało niezwykle emocjonujące rozgrywki. Zwycięzców wyłoniono w dwóch kategoriach.

Wśród kobiet triumfowała Justyna Przybytek z Dziennika Zachodniego, drugie miejsce zajęła Monika Wójcicka-Swarlik reprezentująca Urząd Miejski w Świętochłowicach, a na trzecim stopniu podium stanęła Olga Krzyżyk również z Dziennika Zachodniego.

Klasyfikację mężczyzn po zaciętej rywalizacji wygrał Tomasz Garncarek - Polskie Radio Katowice, pokonując w finale Bartłomieja Wnuka - PLACE, natomiast trzecie miejsce zapewnił sobie Marcin Szczepański - Ekstraklasa.net, który po emocjonującym meczu wygrał z Wojciechem Kanią - Radio Silesia.

Na zakończenie zmagań sportowych uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzców pucharami i nagrodami udekorował Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Bartosz Karcz, który dokonał zamknięcia turnieju i zaprosił wszystkich uczestników na następną jego edycję.

Herb Miasta Chorzów

katalog-biznesu-logo

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009