I Turniej Squasha Dziennikarzy "Na Skałce"

24 września na kortach squasha w pawilonie wielofunkcyjnym OSiR „Skałka” odbył się I Turniej Squasha Dziennikarzy „Na Skałce” organizowany przez OSiR „Skałka” wspólnie z Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie.

Otwarcia turnieju, a zarazem przywitania uczestników dokonał Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski w obecności Prezesa Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Pana Piotra Małeckiego oraz Dyrektora OSiR "Skałka", Pana Tomasza Sikorskiego po czym rozpoczęły się, jak szybko się okazało niezwykle emocjonujące rozgrywki. Zwycięzców wyłoniono w dwóch kategoriach.

Wśród kobiet triumfowała Justyna Przybytek z Dziennika Zachodniego, drugie miejsce zajęła Monika Wójcicka-Swarlik reprezentująca Urząd Miejski w Świętochłowicach, a na trzecim stopniu podium stanęła Olga Krzyżyk również z Dziennika Zachodniego.

Klasyfikację mężczyzn po zaciętej rywalizacji wygrał Tomasz Garncarek - Polskie Radio Katowice, pokonując w finale Bartłomieja Wnuka - PLACE, natomiast trzecie miejsce zapewnił sobie Marcin Szczepański - Ekstraklasa.net, który po emocjonującym meczu wygrał z Wojciechem Kanią - Radio Silesia.

Na zakończenie zmagań sportowych uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzców pucharami i nagrodami udekorował Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Bartosz Karcz, który dokonał zamknięcia turnieju i zaprosił wszystkich uczestników na następną jego edycję.

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009