Kto zostanie Młodym Przedsiębiorcą Roku 2015?

Ogólnopolski Konkurs Młody Przedsiębiorca Roku rusza już po raz drugi i zaprasza do udziału młode pokolenie biznesu. Ideą Konkursu jest wyłonienie młodego przedsiębiorcy, który swoimi działaniami pokazuje, że można osiągnąć sukces w dowolnej branży. Wyróżnienia zostaną przyznane podczas finału na uroczystej Gali w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (12-14.10.2015r.).

 

O tytuł Młodego Przedsiębiorcy 2015 mogą ubiegać się przedsiębiorcy do 35 roku życia, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwo w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub są właścicielami/współwłaścicielami spółek założonych po 31 października 2012 roku. Konkurs składa się z trzech etapów: zgłoszenia swojej kandydatury poprzez formularz dostępny na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org/konkurs, wzięcia udziału w castingu przed jury Konkursu i ogłoszenia wyników podczas gali finałowej w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (12-14.10.2015r.) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

„Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich młodych przedsiębiorców z całej Polski, ponieważ formuła jest bardzo szeroka i obejmuje praktycznie każdy rodzaj oraz zakres działalności gospodarczej w kraju.” – mówi Janusz Dramski, organizator Konkursu z Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Specjalne grand prix przyzna także Fundusz Górnośląski S.A. Szczegółowe warunki udziału oraz formularz zgłoszeniowy do II ogólnopolskiego konkursu dla młodych przedsiębiorców dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org/konkurs. Zgłoszeń do I etapu można dokonywać do dnia 31 sierpnia br. Na Konkurs zaprasza Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wraz z Pierwszym Milionem, Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie, Funduszem Górnośląskim S.A. i partnerami programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”.

Kontakt dla mediów:

Wiktoria Nycz

Koordynator ds. PR

M. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

T. +48 691 949 220

 

 

 

Herb Miasta Chorzów

logo cp kn.fw

bip logo 225x80 v2

Projekty

Chorzowski Przedsiębiorca Roku

Chorzowski Przedsiębiorca Jutra

Newsletter

Regulamin

Norma ISO

Spółka posiada system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009